Xmeye Nedir

Xmeye Kullanımı ücretsiz olan bir güvenlik kamerası izleme sistemidir. Xmeye ismi Xiongmai eye kısaltmasıdır. Farklı üreticiler tarafından kullanılmaktadır. Xmeye desteğine sahip olan sistemler ömür boyu ücretsiz izleme imkanı sunar. Evinizin yada iş yerinizin uzaktan online izlenmesi için en basit ve kullanışlı yazılımdır.

Xmeye Sistemi nasıl çalışmaktadır.

Xmeye xiongmai tarafından sunuluna bulut sunucuları üzerinde çalışmaktadır. Sisteme dahil olan cihazınızın direk olarak bu sunucuya bağlanır sizde bu sunucu üzerinden izleme yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey xmeye bir cihaz ve internet bağlantısıdır. Xmeye CCTV sistemleri ile dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan zahmetsiz online izleme yapabilirsiniz. Bu işlem için hiç bir yapılandırmaya gerek yoktur(Sabit ip ,port açma vs.).

Bir p2p ağı olan bu xmeye sisteminde her cihazın benzersiz bir UID(seri numarası ) numarası olur bağlantı için bu seri numarası mobil xmeye uygulamasına girilerek online izleme yapılır.

Anahtar kelimler: Xmeye, Xmeye nedir, XMeye nasıl çalışır, Xmeye nasıl oluyor, xmeye ney, xmeye , Xmeye , Xm, Xiomgmai

Xmeye Nedir” konusunda Bir Fikir

 1. Goruntu donuyor acilmasi cok uzun suruyor cozum oneriniz nedir? Sorun internetle alakali degil.
  Hfwvision poe 8ch 8mp nvr ip

  1. Merhabalar;
   Poe Swich gigbytemidir uzaktan izlerken mi sorun yaşıyorsunuz yoksa aynı yerden izleme yaparkenmi bilgi verebilirseniz yardımcı olabiliriz.
   iyi günler dileriz.

Yorumlar Kapalı