Sabit ip gerek olmadan online güvenlik kamerası izleme

Sabit ip gerek olmadan online güvenlik kamerası izleme

Ev iş yeri ofis gibi ortamlarda kullanmış olduğunuz güvenlik kamerası setinizi. Direk olarak kayıt cihazınınız bağlı olduğu ekrandan izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden uzaktan izleme yapabilmek eski nesil Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazlarında çok fazla ayar gerektiren ve internet servis sağlayıcınızdan sabit ip hizmeti (Aylık ödeme gerekir. ) almanızı gerektirmektedir.

Sabit ip üzerinden modeminize oradan da modeme bağlı olan kayıt cihazına ulaşılarak işlem yapılır. Buda her farklı modem için farklı bir ayar gerektirir. Bu kadar zahmetli işlemler yerine Sabit ip ihtiyaç duymayan yeni nesil ahd güvenlik Kamerası Kayıt cihazı kullanılabilir.

Xmeye tabanlı Ahd Kayıt cihazları modelleri sabit ipye herhangi bir ayara ihtiyaç duymaz tek yapmanız gereken işlem kayıt cihazınızı kablo yada wifi ile ağınıza bağlamaktır. (Dhcp(otomaik ip) kullanılmayan sistemlerde kayıt cihazına elle ip vermek gerekmektedir. )Bunun sonrasında istenen cep telefonu tablet bilgisayar yada bilgisayara xmeye yazılımı kurularak qrkod yada seri numarası ile kayıt cihazını eklenerek izleme yapılmaya başlanabilir.

Anahtar Kelimeler;

Sabit ip nedir, Statik ip , ipsiz kayıt cihazı izleme, kayıt cihazı ip ayaları, kayıt cihazı uzaktan izleme , nvr online izleme, dvr online izleme, cloud kayıt cihazı, bulut kayıt cihazı

Sabit ip gerek olmadan online güvenlik kamerası izleme” konusunda Bir Fikir

  1. merhabalar bende xmeye kullaniyorum sorunum ben kameralar arasinda gecis yaparken diger telefonlardada ayni gecisi yapiyor

Yorumlar Kapalı