Xmeye Mobil izleme

Xmeye uygulması ile cep telefonu üzerinden online izleme yapmak son derece basittir. Güvenlik kamerasının kuruluğu yerdeki tüm kameralar mobil uygulama ile cep telefonu (Android, ios),tablet bilgisayar, bilgisayar gibi tüm platformlardan online olarak izlenebilir. Mobil izlemeye başlamak içi kayıt cihazınızın internet bağlantısına sahip olmalıdır.

İnternet bağlantısı hazır ise aşağıdaki adımları takip ederek hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

  1. uygulama mağazasından mobil uygulama Xmeye indirip kurulur. (ios için app store android için play store)

2. Xmeye Uygulaması açılır istenirse kayıt ol kısmından email adresi ile kayıt olunabilir. Yada alt kısımda bulunan yerel kullanıcı girişi ile üye olmadan giriş yapılabilir uygulama (Farklı cihazlardan da izleme yapılacaksa üye olma tavsiye edilir. Bu sayede üyeliğe bir sefer eklenen kayıt cihazına üye girişi yapılan her cihazdan ulaşılabilir.)

3.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst kısımdan cihaz ekleye basılır.

4.Yukarıdaki ekranda da görüldüğü gibi ilgili aranlar doldurulmalıdır. Cihaz adı kısmına istemiş olduğunuz şekilde bir isim belirleyebilirsiniz. Seri numarası kısmına ise cihazın seri numarası yazılmalıdır. Seri numarası bilinmiyor ise Xmeye Kayıt cihazında Sağ tuş anamenü /sistem/Versiyon Adımları takip edilerek seri numarası bulunarak bu Kısıma yazılır.  Not: Kayıt cihazı ile telefon aynı internet ağında ise aşağıdaki arama tuşuna basılarak ağda tarama yapılır ağda bulunan kayıt cihazları otomatik olarak bulunur. Seri numarası yazıldıktan sonra varsa şifre girilerek işlem tamamlanır.

İşlem bu şekilde sonlanır internet bağlantısı olan her yerde artık xmeye kayıt cihazına ulaşılarak canlı izleme yada kayıtları izleme yapılabilir.

Anahtar Kelimeler;

xmeye, xmeye dvr , xmeye nvr, xmeye kayıt cihazı, mobil izleme, xmeye mobil izleme, ios xmeye, android xmeye , xmeye kurulum, xmeye ayarları, xmeye kamera ekleme,