Xmeye Kayıt Cihazı Hdd Secimi

Xmeye Kayıt Cihazı Hdd Secimi; Kayıt cihazları kameraları görüntüleme ve güvenlik kamerası kayıtlarını saklama amacı için üretilmiş ürünlerdir. Yeni alınan bir Güvenlik kamerası kayıt cihazında genel olarak depolama için bir hdd bulunmaz hdd kullanıcın saklamak istediği veri boyutu sebebi ile farklılık göstermektedir. Örnek olarak 4 kameralı bir set ile bir hafta kayıt almak da bir aylık kayıt almakta mümkündür burada farklı olan Kullanılan Güvenlik kamerası hdd boyutudur.

Seagate marka Skyhawk serisi 1tb Güvenlik Dİski

Güvenlik Kamerası modellerinde genel olarak 3.5inc boyutunda diskler kullanılır. 7/24 Olarak isimlendirilen Güvenlik Kamerası Kayıt cihazı diskleri uzun süreli kullanım için ideal ürünlerdir. Sürekli çalışan bir donanım olması sebebi ile uygun ürünü seçmek çok önemlidir. Aksi durumda cihazınızda buluna hdd bozulabilir kayıt cihazınız en asli görevi olan kayıt tutma işini yerine getiremez.

Wd Pruple serisi 2tb Güvenlik Diski

Güvenlik disklerinin sürekli çalışmak için özel olarak üretildiği unutulmalıdır diğer disk modellerine göre fiyat olarak biraz daha pahalı olmasına karşın sorunsuz kullanım ve uzun ömürlü bir sistem için gereklidir. Farklı sistemler için üretilen diskler kayıt cihazında donma sorunları yaratabilir. En fazla yaşanan kare atlama sorunu disk kaynaklı olmaktadır.

Güvenlik diskleri daha az enerji tüketen donanımlar olması sebebi ile enerji tasarrufu ve minimum ısınma sayesinde kullanım performansını maksimuma çıkarmaktadır.

Anahtar Kelimler; Güvenlik Diski , 7/24 hdd, Kayıt cihazı disk, Skyhawk, Wd pruple, Xmeye dvr disk, Nvr hdd, Dvr hdd, Xvr Hdd

Xmeye Kayıt Cihazı Hdd Secimi” konusunda Bir Fikir

  1. Merhaba ADANA8812 NOLU HESABI DEVRALDIM ESKI SABIBI BIR SIFRE VERDI AMA SIFREYI GİRINCE ACAMIYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

    1. Merhabalar
      Şifreyi bir kaç kez hatalı girin cihaz kitlenir . Gelen ekranda bir kod yada qr kod olur bunu bize ulaştırabilirseniz size master şifre verebiliriz.
      iyi günler dileriz.

Yorumlar Kapalı