Kablosuz Kayıt Cihazı

Kablosuz Kayıt cihazı kurulumu

Kablosuz bağlantı imkanı veren yeni nesil ahd dvr ve nvr modelleri kablosuz olarak network ağınıza bağlanarak kablo karmaşasının önüne geçer. Kurulumu son derece basit olan kablosuz ahd dvr modellerinin kurulum adımları aşağıdaki şekildedir.

1.Ürünün kutusu içinden yer alan wifi anteni kayıt cihazına usb yuvası üzerinden bağlanır.

2.Kayıt cihazı açılır.

3.Ekranda boş bir yere sağ tıklanarak ana menü açılır. Gelen şifre ekranında şifre var ise girilir xmeye kayıt cihazlarında varsayılan şifre yoktur şifre koyulmadı ise bu ekran boş bırakılır.

4.Ana menü ekranında sistem menüsü açılır.

5.Sistem menüsünde Servisler menüsü açılır.

6.wifi ayarları ekranından wifi aktif edilir. Tamam tuşuna basılır servis erkanında tekrardan tamam tuşuna basılır. Kayıt cihazı yeniden başlatılacak şeklinde uyarı verecek burada tamam tuşuna basılır kayıt cihazı yeniden başlayacaktır.

7.Kayıt cihazı yeniden başladıktan sonra tekrardan anamenü servis sistem adımları takip edilerek wifi ayarlarına ulaşılır.

8.Açılan ekranda tarama yapılarak bağlanılmak istenen wifi ağı seçilip şifre girilir.

9. Tamam tuşuna basılarak işlem sonlandırılır.

Anahtar Kelimler;

Kablosuz Kayıt cihazı, Wifi dvr, Kablosuz kamera kayıt cihazı, wifi kayıt cihazı, Kamera kayıt cihazı wifi bağlantısı, Wifi dvr Kayıt Cihazı, Wifi NVR Kayıt Cihazı, Kamera kayıt cihazı internete nasıl bağlanır, Dvr Kayıt Cihazı wifi, Wifi ip Kamera Kayıt Cihazı