Xmeye Açılış Logosu değiştirme

Xmeye Açılış Logosu değiştirme

Xmeye kayıt cihazı modellerinde kayıt cihazı ilk açılış ekranında gelen olarak marka logosu yer alır buradaki logoyu değiştirerek istemiş olduğunuz farklı bir görseli koyabilirsiniz.

Bu işlemi yapmak için kayıt cihazı ile aynı ağda olan bir bilgisayara ihtiyaç vardır. Bilgisayara Device Manager yazılımı kurulmalıdır. Xmeye Device Manager yazılımı ile Xmeye kayıt cihazlarına yazılım yüklemesi yapılır. Xmeye Device Manager yazılımını indirmek için tıklayınız. Yazılımı indirme işleminden sonra kurulumu yaparak yazılımı acınız.

Ip Search kısmından ağınızı tarayarak Açılış logosu değiştirmek istediğiniz kayıt cihazını bulabilirsiniz, yada alt kısımdan add device ekranından kayıt cihazınızın ip adresini elle yazarak manuel olarak kayıt cihazını ekleyebilirsiniz.

Üst kısımdan kayıt cihazı seçilerek işaretlenir daha sonra alt kısımdan filename kısmındaki Browse tuşuna basılarak Xmeye Kayıt cihazı açılış ekranında görünmesi istenen jpeg formatındaki görsel seçilerek upgrade tuşuna basılarak işlem sonuçlandırılır.