Xmeye fabrika şifresi

Xmeye yazılımına sahip olan Ahd Dvr, Nvr, İp kamera, Kablosuz kamera Modelleri Xmeye fabrika şifresi kullanıcı adı : Admin Şifre ise yoktur. İlk kullanımda şifre oluşturmanızı sistem ister.

Güvenlik sistemlerinde şifre koymak gerekli bir işlemdir. Şifre ile cihazı ve kayıtları güvene alış oluruz. XMeye fabrika şifresi olmadan gelen xmeye cihaza ilk kullanımda içerisinde harf ve rakamlar olan 8 karakterli bir şifre oluşturarak sistemi güvende tutabiliriz.

Xmeye kayıt cihazlarında yeni şifre ve kullanıcı oluşturmak için kayıt cihazı üzerinde sırası ile Sağ tuş anamenü /araçlar/kullanıcı yönetimi adımları izlenir gelen ekranda ekli olan bir kullanıcıya şifre vermek için kullanıcı seçilerek sol menüden şifre değiştir seçeneği seçilerek şifre oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında şifre için hatırlama sorusu ve cevabı seçilerek unutulan şifre durumunda yeni şifre almak için gerekli ayarlar yapılır.

Anahtar Kelimeler;

Xmeye şifre , Xmeye Fabrika şifresi, Xmeye admin , Xmeye admin şifresi, Xmeye menü şifresi, Xmeye giriş şifresi, Xmeye dvr şifre, Xmeye Nvr şifre, Xmeye ip Kamera şifre