Xmeye Kayıt Cihazı Usb ye Yedek Alma işlemi

Xmeye yazılımına sahip nvr yada dvr modellerinde bulunan güvenlik kamerası kayıt görüntüleri bir kaç farklı şekilde alabilirsiniz. Bunlardan en basit yöntem olan usb belleğe kamera kayıtları atma işlemini yapacağız.

Öncelikle almak istediğiniz görüntülerin tarih ve saat bilgisini bilmemiz gerekiyor . Daha sonra Xmeye kayıt cihazı kamera canlı izleme ekranında sağ tuş tıklanarak anamenü açılır.

Xmeye Anamenü ekranından Kayıtlar kısmı açılır bu ekran kayıt ayarlarının ve izlemenin yapılığı ekrandır.

Kayıt ekranında üc secenek bulunur ;

Kayıt Ayarları : Kamera kayıtları ile alakalı ayaların olduğu kısım bu ekranda hangi kameranın hangi durumlarda kayıt yapmasını istediğimizi belirleyebiliriz. Belirli saat ve tarihlerde kayıt yapabiliriz.

Kayıt oynatma: Alınan kayıtların izleme yapıldığı ekrandır. İstenen tarih ve saatlerdeki kayıtlar izlenebilir.

Yedekleme: Kayıt cihazında bulunan kayıtların dış bir ortama aktarılması bu menü üzerinden yapılır.

Yedekleme ekranı açılarak devam edelim.

Yedekleme ekranında yedekleme yapılacak donanım seçilir. Bu listede istemiş olduğunuz usb belleği seçerek devam edelim Seçim sonrası yedekle tuşuna basıyoruz.

Yedekleme ekranında sırası ile kamera ve kayıt başlangıç ve bitiş tarihleri seçilir. Seçilen tarihlerde kayıtları usb belleğe aktarmak için aşağı kısımdan başla tuşuna basılarak yedekleme işlemi başlatılır.

Anahtar Kelimeler,

Xmeye kayıt alma, xmeye kamera kayıt alma, xmeye yedek alma, xmeye kamera kayıtları gönderme, xmeye kayıt cihazı kayıt yedekler, xmeye dvr kayıt alma, xmeye nvr güvenlik kamerası kayıtları